O blogu

2018-09-01
Komu by tu uwierzyć na słowo? Ekspertom, którzy każdą swoją wypowiedź zaczynają od mantry: szczepienia są największą zdobyczą ludzkości i ocaliły miliony od śmierci, czy coraz liczniejszej grupie, która widzi większe niebezpieczeństwo w szczepionkach niż w chorobach zakaźnych?

Komu by tu zaufać? Koncernom farmaceutycznym i organizacjom, którym zależy na zdrowym społeczeństwie, czy rodzicom, którzy twierdzą, że ich dzieci chorują po szczepieniach?

Za kim by tu powtarzać? Za wiarygodnymi rządowymi źródłami, czy za filmami z żółtymi napisami z Youtube’a?

A może by tak...

Sprawdzić, zobaczyć na własne oczy, wyrobić sobie WŁASNE ZDANIE. Własne zdanie oparte na dowodach, a nie na czyichś opiniach.

Blog zawiera moje wnioski, ale opisuję dokładnie tok rozumowania, który możecie prześledzić. Dzielę się danymi statystycznymi, wykresami, obliczeniami, programami, żebyście mogli wszystko sami sprawdzić. Taka jest idea tego bloga - weryfikacja.

Wolność to również wzięcie odpowiedzialności za siebie. Nie słuchajcie ślepo ludzi, którzy mówią Wam, co macie robić. To Wasze zdrowie i Wasze życie. Decydujcie o sobie.2019-09-01
Ten moment, kiedy przypominasz sobie, że chciałaś sobie coś policzyć, porobić wykresy, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że od kilku miesięcy jedyne co robisz, to czytanie ustaw...

W sumie nie narzekam, podoba mi się :D

To już rok! Dziękuję, że do mnie zaglądacie!